Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Putovní anglický festival Sonisphere v roce 2010 zahřmí také v České republice 19.6.2010

NewsČeská republika bude mít konečně festival světového formátu
Putovní anglický festival Sonisphere v roce 2010 zahřmí také v České republice. Pořadatelé tohoto festivalu to oznámili s tím, že už v organizaci festivalu na české půdě podnikli první kroky. Festival v České republice pořádá agentura C.A.R.P. Entertainment s.r.o.

Vše vypukne 19. června 2010 na letišti Hradčany blízko Mimoně. V době začátku předprodeje pořadatelé oznamují první potvrzené headlinery. Není jimi nikdo menší velká čtyřka Metallica, Slayer, Anthrax a Megadeth, Metallica, Slayer a Anthrax, doplněná o kapely Mastodon a Heaven & Hell! O tom, že by právě vyjmenované kapely někdy viděli pohromadě naživo, se prozatím českým fanouškům ani nesnilo.

Kromě zmíněných headlinerů bude Sonisphere našlapaný nejen tvrdší kytarovou muzikou od začátku až do konce. Slibný line-up naznačují minulé ročníky, které po Evropě proběhly ve Velké Británii, Švédsku, Holandsku, Španělsku, Německu a Finsku. Letos kromě těchto zemí přibude nejen Česká republika, ale také Polsko, Švýcarsko, Turecko, Rumunsko a Bulharsko.

Na letišti u Mimoně se tak 19. června 2010 odehraje jedna z největších hudebních událostí roku a potěšeni budou nejen fanoušci tvrdé rockové muziky a metalu. Festival proběhne na dvou velkých podiích a jedné talent scéně, na které se představí i výběr toho nejlepšího z českých kapel.

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.03 sekund
507,538 návštěv